Cenník

Vizuálne čítanie pre domáce prostredie alebo pre prostredie poradne - verzia HOME


Podmienky prevádzky - máte malý počet žiakov, počas Vašej práce máte dostatok času na to, aby ste mohli meniť nastavenia výučby pred tým, ako s konkrétnym žiakom pracujete. Počet profilov žiakov v programe je obmedzený na dva. Počet Android tabletov alebo počítačov, na ktorých môžete program používať je jeden. V cene je jeden výučbový jazyk podľa vlastného výberu (slovenčina, maďarčina, čeština, polština, britská angličtina).

 
OBJEDNÁVKA PRE VIAC LICENCIÍ - vyplňte, ak máte záujem o viac ako jednu licenciu.
 
                  
Predplatné je ponúkané na 12 mesiacov. V cene predplatného sú všetky aktualizácie programu, ktoré zahŕňajú opravy chýb a nové funkcie. Niektoré obsahové zmeny môžu byť ponúkané za odplatu
 


 

Program si môžete zakúpiť priamo v Google Play tak, že kliknete na lekciu, ktorá je v demo verzii zablokovaná.

 

Vizuálne čítanie pre školské prostredie - verzia SCHOOL


Podmienky prevádzky - neobmedzený počet žiakov, každý žiak má svoj vlastný profil s nastaveniami učenia a so štatistikou. V cene je jeden výučbový jazyk podľa vlastného výberu (slovenčina, maďarčina, čeština). Ďalej sú v cene predplatného všetky aktualizácie programu, ktoré zahŕňajú opravy chýb a nové funkcie. Niektoré obsahové zmeny môžu byť ponúkané za odplatu.

      Stiahnutie programu tu (vyžaduje Android alebo Bluestacks)


 

OBJEDNÁVKA PRE VIAC LICENCIÍ - toto vyplňte, ak máte záujem o viac ako jednu liceniu.

ŽIADOSŤ O POSKYTNUTIE SKÚŠOBNEJ VERZIE PRE ŠKOLU - toto vyplňte, ak chcete požiadať o plnú verziu programu na skúšobnú dobu.

Vizuálne čítanie - demoverzia - pre tablet alebo počítač


Podmienky prevádzky - demoverzia obsahuje plne funkčné lekcie z každej vetvy mapy lekcií. Počet profilov žiakov je dva. Cena demoverzie je 0 Eur.

 

Školenie pre program Vizuálne čítanie


Ak máte záujem o školenie, VYPLŇTE TENTO FORMULÁR.

 

Poradenstvo pri výučbe s pomocou programu Vizuálne čítanie


Podmienky - individuálne. NAPÍŠTE SEM, S ČÍM POTREBUJETE PORADIŤ. Ak sa chcete pýtať v inom jazyku ako je slovenčina alebo čeština, použite angličtinu.